Wygrali pięć meczów z rzędu. Face of Trnava Senica

Bratysława. Piłkarze Spartak Trnava w najwyższym cięgna słowacki konkurencji pięciu zwycięskich meczów. Podopieczni trenera Ivana Hucka chcieliby kontynuować ten trend.

W domu sobotnim spotkaniu z 15 rundy Fortuna League przeciwko FK Senica chcą przedłużyć serię sukcesów w pół tuzina. „Mam nadzieję, że tak”, powiedział oficjalnej stronie internetowej klubu Trnava pomocnika Emir Halilovic.

„To do nas, aby obsługiwać ten pojedynek. W każdym razie trzeba będzie wcisnąć jak najwięcej do końca. W sobotę musimy umieścić jedną bramkę więcej niż gości.” //

„Sper m młodszy bojovn mustvo przeciwko nm i nie będzie mi AHK. Będzie nron ZPAS, ale niech członkiem wszystkim do wszystkich aspektów pobytu w domu, zawarta Aldo Baz. Wysłany przez Spartak Trnava na 30Październik 2015

Pierwszy wzajemny pojedynek wymienionych przeciwników w tym sezonie w dniu 9 sierpnia zakończył się w 4. rundzie bezbramkowym remisem. „The Zahori byliśmy lepsi, ale chybił celu. Musieliśmy wygrać,” powiedział Halilovic.

„Senica ma zespół, który chce grać w piłkę nożną systemu 3-5 Grają -…2. W tygodniu ćwiczyliśmy sytuacje, które mogą być stosowane do przeciwnika Wierzę, że można to zrobić w domu”

mecz sobotę Trnava, począwszy od godziny 17:00, będzie określona Spartak udarowego Tomáš Majtán. W Trnavie przyjść tylko od Senica.

„Spędziłem w zasadzie roku. Mamy do finału Slovnaft Cup, znalazłem dużo przyjaciół tam. Będę chciał ich pokonać.Wierzę, że czeka na nas dobry mecz i mieć zabawa i publiczność, „powiedział www.spartak.sk internetowej Majtán.

” John Kalabiška z pewnością zmieni się wiadomości tekstowej, hecneme. Wierzę, że spotkanie zakończy się sukcesem jesteśmy, „kontynuował.

” Nasza passa nie będzie go przypominać. Przez cały ten czas może się skończyć. Chcemy go ale nadal rozciągnięcie w domu jest przedstawiony w pozytywnym świetle. Wierzę, że widzowie będą wracać w większych ilościach i będą nas napędzać „.

Piłkarze Senica ostatnich dwóch ligowych zdobył pełnią, oprócz przeciwnika gleby. Oddziały trener Juraja Sabola ostatni wygrał w Skalica 3 0. Przed i udało im się Ruzomberok (1: 0).

tabela obejmuje Senica siódme położenie z 18 punktów.Trnava jest czwartym z 23 punktów i wchodzi pozycję faworyta. „Zachowuj Senický przeciwnik ma zespół”, powiedział Tomáš Majtán. Senica wygrał dwa ostatnie mecze.

„kadra Senica pre-sezon wyraźne zróżnicowanie. Zostawili kilka starszych graczy i zastąpiono je z młodych mężczyzn,” biorąc pod uwagę, przed sobotnim pojedynkiem Majtán.

„Myślę, że doświadczenie jest po naszej stronie. Mamy kolejne starty w lidze, co daje domniemanie, że jesteśmy w trudnych sytuacjach na decyzje sądu lepiej niż odtwarzacze Senička”.