W pełni zgodny ze stylem i kuchni Color-Mix czekolady

W pełni zgodny ze stylem i kuchni Color-Mix czekolady. Możesz wybrać inny kolor elewacji. Główną atrakcją – szafy ścienne wykonane są z półproduktów matowego szkła, które pasuje do koncepcji minimalizmu.

Oświetlenie powinno być maksymalne – główne źródło łóżko piętrowe światła + sufity halogenem lub świetlówek. Możesz użyć biustonosz, ale tylko w bardzo zwięzły i powściągliwy.
hqdefault
Minimalizm we wnętrzu – to najlepsze rozwiązanie dla osób, które wybierają wolność wokół. Wyrzuć wszystkie nadmiar i zacząć tworzyć! A my pomożemy zorganizować każde pomieszczenie w swoim domu, wybierając rzeczywiste meble w stylu, kolorystyki, materiałów, a co najważniejsze – życzenia.
Jak przyciągnąć pieniądze: rozmieszczenie mebli według Feng Shui

Ludzkie zdrowie, powodzenie i dobrobyt łóżko piętrowe materialny są bezpośrednio zależne od ogólnej atmosfery w mieszkaniu, gdzie mieszka. Feng Shui pozwala na “wzmocnienie” każdy sektor, aby przyciągnąć do swojego życia, co jest najbardziej brakuje. Jeśli wystąpią trudności materialne, może po prostu “zaśmiecone” strefy pieniądze. Na przykład, szafka z telewizorem, materace dla dzieci znajduje się w złym miejscu, może utrudniać przepływ energii Qi.

Określenie obszaru bogactwa

Pokój można podzielić na 9 stref. Każdy z nich jest odpowiedzialny za niektóre działania człowieka. W Feng Shui Bagua postanowił wykorzystać siatkę – krąg dziewięciu sektorach.
Dla większej wygody w stosunku do kwadratu łóżko piętrowe mieszkań używanych Bagua.
Co zrobić:

Weź plan mieszkania;
Określić lokalizację domu lub lokalu Orientacja;
Mecz na planie kwadratu Bagua apartamenty.

Po tych prostych manipulacji strefa pieniądze przerysowana dość wyraźnie. Ale niewielu znaleźć to, musimy zrobić wszystko, materace dla dzieci aby go aktywować. Można to zrobić za pomocą różnych rzeźby, amulety, obrazy. Ale co najważniejsze – aby pozbyć się z powierzchni wszelkiego rodzaju śmieci hałd, łamane lub rozdrobnione przedmioty, przestawić meble.

Sekrety i cechy aktywacji

Aby uaktywnić obszar idealny kolor:

Fioletowy lub fioletowy;
Złoty;
Zielony.

Możesz użyć niewielką ilość czerwonych. Najważniejsze – nie przesadzaj, inaczej będzie cierpieć raczej destrukcyjne niż twórczej energii.
Jeśli masz czerwoną tapetę lub meble, i nie można dokonać napraw głównych dzisiaj, może to być rozcieńczenie kolorze. Na przykład, zalecamy użycie obraz neutralnych kolorach, znajduje się na ścianie. A może po prostu przestawić meble do innego pokoju lub położyć lekki koc.

Jako amulet do wykorzystania:

Posągi Buddy, Bi Gan, Daikoku materace dla dzieci, Hotteya;
Pierś złotem;
Fontanny tryskające w górę;
Pieniądze drzewo / bambus;
Żaby na złoto.

Ogólnie rzecz biorąc, doskonały wszystko wygląda drogie i trochę tajemnicze.