Stepanek w deblu jest jasne. Z kim? Kapitan wybrał Rosola

Jak zbudować doskonały duet kluczowego dyscypliny, która podwaja W sobotę w Pucharze Davisa tradycyjnie? Oprócz aktualnie najlepszy tandem świata? We Francji Nicolas Mahut desek i Pierre-Hugues Herbert. Po czeskiej stronie jest jasne Radek Štěpánek. Non-playing kapitan Jaroslav Navrátil mu na rysunku nominowany Adama Pavláska. Po heroicznej wydajności piątek Lukáše Rosola w trakcie gry i składu Stepanek – Rosol, i to okazało się być ostateczna. Podwójna w Trzyńcu rozpoczyna się w ciągu 12 godzin

gracze Czech tenisowe granie po pierwszym dniu ćwierćfinale Pucharu Davisa z Francji remis 1: 1..Lukáš Rosol pokonany dziesiąty Ranking graczy świata Jo-Wilfried Tsonga, Jiří Veselý wtedy nie wystarczy rozjetého Lucas Pouilleho. Podwójna wyśle ​​jeden zespół do przeboju.

podwaja w Davis Cup tradycyjnie silnej dyscypliny Czeskiej, ale tym razem są faworyci rywale.Mahut i Herbert są pierwsze i drugie w światowym rankingu, wygrał Wimbledon razem. „Mają świetny sezon, zdobywając Monte Carlo, wielki turniej w Ameryce, ale Puchar Davisa jest inna,” pomyślał kapitan Navratil. „To wciąż otwarta.” Herbert będzie miał swoją premierę w konkursie drużynowym, przyznał się być pod presją.

Navratil zgłosił parę Radek Štěpánek i Adam Pavlásek którzy razem pięknie opanował podwaja ostatni playoff w Indiach. “Nie zagrał fantastyczny mecz przeciwko dwóm doskonałym deblistům (s Paes Bopanna pokonał 7: 5, 6: 2, 6: 2). Adam nie ma szacunku i usiąść z Radkiem,” powiedział Navratil. „Pasują do siebie dobrze, Radek dając mu doświadczenia.To nie jest Tomáš Berdych, kogo Radek przyzwyczaić, ale wyniki były „.

Oprócz Pavlásek ma podwójne w Davis Cup sto procent salda. Wygrana w Indiach Stepanek i miał razem z Vesely błysnął w Ostrawie przeciwko Australia. pokonali silny tandem Groth-Hewitt.

Mimo to, gra w tym także Lukáše Rosola. „Powód rozerwać Stepanek z Pavláskem nie, ale kiedy Łukasz mówi, że podwaja czuć, więc muszę z pewnością rozważyć „pomyślał kapitan.” jednak grał pięć zestawów z ciężkim Tsonga. Chciałem rozłożyć siły, więc mamy do rozważenia. Łukasz grał świetne single, ale nie będzie też mieć zastosowanie w niedzielę.Mówimy z graczy, „powiedział.

W sobotę rano, a potem jeszcze na Lukáše Rosola pokazał.

Stepanek już w Pucharze Davisa została pomyślnie zakończona deblu z galaretką. W 2014 roku w Japonii, gdzie Czesi byli w kwartale również bez Tomase Berdycha i pokonać Japonię 5 0. Dodatkowo Rosol ma jak Pavlásek w deblu w Pucharze Davisa również sto procent bilans wygrał z Berdych w 2013 roku przeciwko Szwajcarii piąty zestaw przeciwko Wawrinka z Chiudinellim kiedy skończył 24..: 22-ty