Rodzaje pojazdów elektrycznych dla dzieci

Rodzaje pojazdów elektrycznych dla dzieci
Wybór elektryczny może być bardzo długi. Modele przedstawia ogromną kwotę. Jednak nie wszystkie z nich mogą przyjść do swojego dziecka. Dlatego musimy zbadać tę kwestię wcześniej, więc nie musieli wracać do zakupu.
Głównym i najważniejszym kryterium, wedle którego różne samochody elektryczne – jest to, że należą one do różnych grup wiekowych.

1

Bardzo małe dzieci są mało prawdopodobne, aby być w stanie poradzić sobie z ciężkie i trudne do sterowania maszyną. Dlatego zrobili najbardziej miniaturowe i lekkich modeli przeznaczonych dla wieku od dwóch do czterech lat. Te pojazdy elektryczne są zazwyczaj wyposażone w pasy bezpieczeństwa i uchwyt dla rodziców, aby umożliwić ich dziecko, aby pomóc kontrolować pojazd. samo dziecko kontroluje go, dzierżąc koło i za pomocą jednego pedału, naciskając na który powoduje pojazd do poruszania się, osiągając maksymalną prędkość trzech kilometrów na godzinę. W celu spowolnienia lub zatrzymania, pedał powinien po prostu pozwolić jej odejść. O niskiej wadze (10 kg) i baterii 6 V, takie elektryczne umożliwiające im cieszyć się na wycieczkę do jednej godziny.

Inną kategorię pojazdów elektrycznych przeznaczonych dla dzieci w wieku od trzech do siedmiu lat. To jest większe i bardziej skomplikowane maszyny, które nie wyglądają jak normalnych wózkach dziecięcych. W ich wyposażenia często obejmuje skrzynię biegów z dwoma prędkościami i do tyłu, oddzielny pedał hamulca, a także akumulatora 12 V, przez które elektryczny jest w stanie pracować przez około 2 godziny i osiągać prędkość 8 kilometrów na godzinę.