Puchar Hiszpanii: FC Barcelona w treťoligistu tylko przywiązany

Madryt. Hiszpański gigant piłkarski FC Barcelona nie powiodło się w pierwszej rundzie šestnásťfinále Kinga Cup – Copa del Rey uderzył w zespole treťoligového pole Villanovense utracie bramki.

Gracze domowe są pod opieką czucia, chociaż ulubiony spacer w pełnym składzie.

adwokat Trener Luis Enrique pominięty w zespole wszyscy ich wsparcie, w tym Neymar i Luisa Suareza dał szansę młodym człowiekiem, który jednak, pomimo dominacji w grze nie może nawet raz przełamać mur obronny nieustraszony obrońca przeciwnika.

Favorit opracowali tylko kilka szans, gdy zostały one przyznane domu mija Jose Antonio Fuentes.fryzura gra

Wizyta autokarów Luis Enrique, który ogłosił przed meczem, że będzie okazją do mniej doświadczonych i cały przebieg sezonu słabo zbiera gracz był zadowolony mimo remisu.

„Power Team pocieszył mnie. To nie jest łatwe do odegrania takiej gry dla graczy, którzy są przyzwyczajeni do mniejszych porcji WPI w wolniejszym rytmie. Wraz ze wzrostem czasu jak chłopcy Badal lepiej pasuje, nie dostrzegają nie mam apatię i dlatego jestem zadowolony „, powiedział na oficjalnej stronie klubu trener FCB Luis Enrique.

„Kochałem wszystkich graczy from’béčka”, który wprowadził, czy to Samper, Kaptoum lub ktokolwiek inny. Chciałbym podziękować wszystkim ludziom w miejscowości Villanueva de la Serena za ich gościnność.Gospodarze zagrali bardzo dobre punkty meczu i nam kłopoty „powiedział 45-latek pochodzący z Gijón.

” Na boisku czułem się bardzo dobrze. Jak rosną w miarę upływu czasu moje uczucie poprawie. Więc Samper i Gumbauom jest bardzo obeznany z B-team, ale z drugiej strony jest grać w pierwszym zespole. Chciałbym również grać w odwecie, mam nadzieję, że trener mi się zbudować „powiedział obiecujący 19-letni Kamerunčan Wilfrid Kaptoum, jeden z graczy, których występy zachwyciły trener Barcelony.

Retaliation rozgrywany jest na 2 grudnia camp Nou puchar Hiszpanii (Copa del Rey) – 1/16-finału.

/ pierwszy mecz /

FC Barcelona dostanie kolejną szansę na Villanovense na camp Nou w dniu 2 grudnia . Wysłany przez CBS Sport w środę, 28 października, 2015