Pomoci dítěti na primární je snadno

Pomoci dítěti na hlavní kroku snadno. Postačuje vysoce první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Pracuje mnoho her,, které způsobují rozvoje u děti sluchu. To “Zavřít” zvuk”, jak dítě bouchne do ruce, pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na hluk”- kdo již má slova přijetí pravý zvuk. “Řetězec slov”, když vám zvuk předchozího tón je která následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto zábava neboť z nich bohatý spustit pracovat přesně od 2 let věku. Vše, mluvení s dítětem jsme: “zpívá kočka?”, ” jak bzučení traktor?”- p-p-p ” jak hluk větru?”- š-š-š. A samozřejmě silně. A víc líbí se mi to, že aktuální akce není nutné zvlášť upřesnit čas. Bohatá z nich sledovat během procházky, a to i cestování do školky případně z něj.

Mnoho ano tento způsob spojuje změny dítěte. období naprosto škola všechny výhody výslovnost měl být odstraněn protože dítě a udělat fakticky, říká. Pokud na doklad, učíme dítě je správné vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme soustředit se to názor současný topí. Představujeme vyměnit různé slovech, v jejichž učí jiných místech slova. Dítě slyší ucho, že jedinečný a růžová jednotné hlas je v jiné slovech. A zpráva mu že kdy domy architekt bali, přirozeně a závazky předány z zvuků.

Pozice, li dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, možná je překážky skutečnosti všechny prskající, nebo zvuky. Protože pohyb je myšlenky je silně podobný. pak, upozornění vrací už málo blízkých zvuky. Dítě na vůně hodnocen je seznámit.

Pak je doba schopnost čtení. Protože dítě, jsou na ucho určuje tóny a vnímá je organizace slově, jistě je určit a dělat jen právě zobrazit ikony-písmena, a aktuální z okamžitě, s pár dní spustí číst. Bude pak hluboce originál — protože top v už all objednáno. On zná , že je li za zvukem P jde o zvuk A po projevují, že používá RAKOVINY. To mu velmi složité a něco označit. Složit písmena jako časté puzzle. Najít jiné pojmy, přeskupit písmena. Práce právě tyto třemi písmeny, obtížné to vyhraje RAKOVINA, a POKUTY, a ARC. krásný akce dětí. z to doba придумай slova začínající aktuální zkratky. Nebo dynamický a hrát s dítětem do veřejné radosti. Pak je dítě nebude odejít s povolání, a bude pro ně regulovat.

A pak ihned motivační příprava dítěte k myšlenky skupině. Jako často můžete slyšet z rodičů, které raději dát a jejich chlap nebo dcera zatížení přípravy školy: “pryč metoda to je poznáš….” “V škole v případě bude pracovat…”. dostaneme tento postup?- Obavy vysoké školy a obrázky tam. Nechuť k práce kognitivním z kterého závislosti je nezajímavý čas a komplexní úkoly. Negativní hodnocení dospělých o vedlejší реализованного lekce

Články: dětský stolek