Oni są przyszłością drużyny w NHL, ale są wśród najgorszych

Bratysława. Playoffs następnie postępuje tylko bardzo ściśle – z ósmego miejsca. Wreszcie prawie walczył tytuł. Sensacyjna wyrzucić Detroit, San Jose i Anaheim. W ostatnim decydującym siódmym meczu. Nie powiodła się. Słynny Stanley Cup Hokeiści Edmonton nie otrzymali. W sezonie 2005/2006 przegrali w finale z Caroline.

Następnie zaczął spadać Edmonton. Nie raz w swojej konferencji nie dostać się do czołowej ósemki. Osiem sezonów z rzędu.

„30-ty, 30, 29, 25 i 28 miejsce. Jest wizytówką naszej gospodarki i jej filozofii „, pisze krytycznie Edmonton Słońce

W jeszcze ostatecznej zespołu playoff wyciągnął trzydziestych. W decydującym pojedynku zagrali jedenaście. Po zakończeniu sezonu, ale połowa z nich lewej.A trzy lata nie pozostał prawie nikto.Výhoda draftu

„Czuję potrzebę, aby ją odmłodzić, ożywić go talent, który może rosnąć. Naszym celem jest doprowadzenie do graczy, którzy mogą kształtować i kto może ciągnąć ten zespół od wielu lat „, wyjaśnił w rozmowie z bloga TheOilersRig.com harcerstwo reżysera Stu McGregor

Od słabe miejsca w lidze korzystały Edmonton draftu. – wybór pierwszy. Trzech kolejnych lat. Musiał zbudować zespół na przyszłość.

„To wyjątkowy młody człowiek. Nie wiem, czy kiedykolwiek w życiu spotkałem takiego celowego sportowca „, powiedział ESPN dla 2010 Oilers generalny menedżer Steve Tambellini. Projekt odebrać jeśli wybrali Taylora Halla.

Młody kanadyjski świeciły w OHL. Dał 106 punktów w 57 meczach.Wyróżniał się wśród rówieśników, Junior World Championship osiągnął średnią dwóch punktów na mecz.

W debiutanckim sezonie w NHL stał się najlepszym strzelcem Edmonton. Jednak zespół brakowało naturalnym liderem, pociągnął go w większości niedoświadczonych młodych ludzi. To nie wystarczyło. Wszystkim rywalizacja drużyn zakończył Oilers suwerenny najhoršie.Urobili pomyłka

W związku z tym rok sprowadzony Ryan Smyth. A draftu dostał inny Super Talent. – Ryan Nugent-Hopkins

Edmonton sztukowanych zrównoważony zespół. Oddział miał kilka młodych hokeistów, Bliskiego generację graczy i doświadczonych przywódców.Ale jako zespół całkowicie nie powiodło się.

Smyth Horcoff mieli najlepsze lata z rzędu, jednostki trybie roboczym z przejściem do NHL poradził sobie powoli.

„Edmonton popełnił ogromny błąd, kiedy miał osiemnaście lat Nugent-Hopkins artykuł Continuing należy do dodatkowej zawartości Sme.sk ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zapisz się do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € Zamówienie zapisać € 1,80 w porównaniu z miesiąca abonament miesięczny abonament od € 0.98 € 0.98 Book Cena obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone