Obrońca Matúš Turňa kończy swoją pracę w Dunajska Streda

Bratysława. Po dwóch latach od opuszczenia piłkarski Matúš Turňa klubu DAC 1904 Dunajská Streda, która w najwyższym słowackiego konkursu rozgrywany jest na 18 spotkaniach obecnego 6. miejsce z 25 punktami.

Dvadsaťdeväťročný pochodzi z marca (b. 11 maja 1986) po powrocie do zespołu z Rye Island w lutym 2014 roku ustabilizowała się artykuł wyznacza DAC-on, ale w tym sezonie – również z powodu urazów – wziął tylko sporadycznie ,

Specjalista tuż po zawarciu umowy w Dunajska Streda kończy się ostatniego dnia roku kalendarzowego.

„Jedno jest pewne, DAC-e’m zrobić. Ja nie pozostawiając mi łatwo, bo od Dunajska Streda czułem się bardzo dobrze. W ciągu dwóch lat przyzwyczaiłem się do klubu, ludzi i miasta. Taka jednak życie futbol.Wierzę, że jestem wciąż czeka na coś dobrego, a przede wszystkim jestem fizycznie dobrze, więc mogę nadal robić to, co kocham: w piłce nożnej „, powiedział wycieczka w wywiadzie dla oficjalnej strony Dunajskostredská klubu, który jeszcze nie wie, która drużyna doki.

w kontuzji sezon 2015/16 spadł z wyjściowym składzie.

„byłem rozdarty przesłonami, jest to pierwszy poważny uraz w mojej karierze. To trudne na psychikę, nie byłem do tego przyzwyczajony, chodzę na rehabilitację i nie pomóc chłopakom na boisku. Teraz jednak już wygląda dobrze. I przygotować się do podjęcia mi zacząć trening zimowy osiągnęła sto procent zdrowy. Wierzę, że będzie dobrze.Nie chcę niczego zakríknuť, ale byłbym szczęśliwy, gdyby to było już w stu procentach pasuje i kiedy idę gdzieś – czy na rozprawie lub zmienić – że byłem gotowy i zdolny do gry. Operacja była konieczna, więc myślę, że leczenie zachowawcze daje prawo „.

Były Dukla Bańska Bystrzyca i ZP Sport Podbrezova chciałbym wspomnieć działanie dwuletni na FC DAC 1904.

„ogólny klimat Dunajska Streda jest doskonała. Taka atmosfera i takie wentylatory, nie doświadczyłem. Są niesamowite, a mecze są nieco bardziej emocjonalne, gdy stoisz na tak wielu ludzi i zachęcić was wszystkich pojedynku. Zwłaszcza te spotkania były niezapomniane, które zostały wyprzedane na ostatnim miejscu „, powiedział Matúš Turňa.