Kopać i strzelać! Trzyniec dostał lanie 3:12, ale rozrywkę na Twitterze

mecz rundy Tipsport Extraliga hokeja pomiędzy Spartą i Trzyńcu 43-ty powinny być obchody jednostek IRS i żołnierzy w przypadku „hołd Sparta”, ale dla producentów stali zamienił się w koszmar. Chociaż Ślązaków szybkiego ołowiu i mimo szybkiej turnaround Sparta udało się zmniejszyć do 3: 5 Następnie jednak, że uruchomił lawinę, która zakończyła się klęską 3:12. Jednak oficjalna Twitter Trzyniec zdobył gola i rozrywkę fanom, ponieważ każdy z celów uprawy Sparta „skomentował” apt ruchomego obrazu.

Kiedy Třinec niedzielę w meczu 43. kołami na lodzie stanu Sparta 1: 4 zmniejszyła się do 3: 5, wydawało się, że może odchylić się i koń dramatyzować mecz prawidłowo.Kto to jednak, że on był bardzo źle, ponieważ Sparta pojechaliśmy bezprecedensową kanonadę iw ramach „Sparta hołd” kiedy dołączyła w specjalnych koszulkach upamiętniająca ratowanie odzież, wygrał 12: 3.

” Chciałbym przeprosić fanów za Trinecke co widziałeś tu dzisiaj. Wstydzę się, „powiedział po meczu wściekły Vladimír Kýhos. Rozczarowanie fanów było zrozumiałe, ale ci, którzy następnie oficjalny Twitter klub miał, pomimo zwiększenia celów konta przed zabawy.

Producenci stali miał na swoim koncie dodając uruchomionego mecz jako rosnącą liczbę goli to Towarzyszyli tylko śmieszne gify. Pierwszy przyszedł do serialu po zaledwie bramki na 1: 4, który jest trochę zaskoczony wentylator łapie głowę.Spieszyć wkład humorystyczny, jednak przyszedł po szóstej bramki Sparty.

W pracy po cel jest postacią bajki łapie za głowę w drugą, a następnie śmiertelnie poważny wyraz człowieka, natomiast po dziewiąta bramka padła panda, kurczowo za twarz. Wszystko zakończyło się bramką na 3:12, po czym Gifu postać z kreskówki SpongeBob zakopać w piasku.

Na lodzie Sparta dlatego Třinečtí nezabodovali, ale uratował honor tych, którzy dbają o klubie społecznościowego.

Start 08:51. Kumstát, 13:09. Pech, 13:54. Kudrna, 14:14. J. Hlinka, 27:45. Cingel, 35:12. J. Hlinka, 39:44. Ihnačák, 39:55. Řepík, 46:46. Klimek, 52:01. J. Hlinka, 52:51. Klimek, 56:17. Kudrna

Goście: 00:57. Hrabal, 23:01. Petružálek, 31:11.Kane

Raporty

strona Pöpperl (F. Novotný) – Mikus, Eminger, Kalina Švrček, Nedomlel, Gern Piskáček – Řepík P. Crow, J. Hlinka – Deveaux, Klimek Forman – Ihnačák, PECH Kumstát – Kudrna, Cingel, Węgry

bar Hrubec (Frolik.) – Adamek Jankę, Nosek M. Douděra, Krajíček, Hrabal, Roth, L. galvas – Irgl Kane Adamský – Hrňa, Marosz, Petružálek – Dravecký, Cienciala Reed. – Klemens Spirko, Jašek