Jak wybrać łóżko – komfort i bezpieczeństwo

Jak wybrać łóżko – komfort i bezpieczeństwo
Niektórzy rodzice kupić łóżeczko bujane lub wahadła. Z jednej strony taki wybór jest bardzo wygodne: można kołysać dziecko nie jest na rękę, ale właśnie w łóżeczku. Ale nie zapominajcie, że tak szybko, jak pipsqueak nauczyć się stać i pełzać, to łóżko nie jest bezpieczne dla niego. Aby nie ryzykować Banaby zdrowia dziecka, to lepiej kupić łóżeczko, które będą kół i szyn do wahadła.

detskaja

Wszyscy rodzice chcą szopka ich dziecko było nie tylko wygodne, ale także piękne. Najważniejsze – nie przesadzaj z wyrafinowania! Odnosi się to do ukształtowania zadaszenia dzisiaj, które nie są zalecane pediatrów.

Każda tkanina ma tendencję do zbierania kurzu, a to niekorzystnie wpływa na zdrowie dziecka i może powodować alergie. Jeśli chcesz pozostawić wszystkie zasłony nad łóżkiem jej dziecka, starają się umyć zadaszenia Banaby tkaniny tak często, jak to możliwe.

Przy wyborze notatkę szopka, że ​​jest dobra, żeby powietrze. Proszę pamiętać, że łóżeczka zębatkę, która doskonale wentylowane. Należy zauważyć, że odległość pomiędzy wspomnianymi paskami nie więcej niż 8 cm, po czym dziecko może utknąć między nimi.

Wybór notatkę szopka na jej wysokość. Wygodne modele są te, w których znajduje się kilka poziomów dołu regulacji wysokości. Gdy podrosną ich okruchy, można regulować wysokość dna i nie martwić się o to, co nauczył się stać, będzie wypaść z łóżeczka.

Transformatory łóżka
Wielu rodziców chce raz na kilka lat, aby rozwiązać problem łóżko dla dziecka. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem byłoby Banaby łóżko transformator. Początkowo będzie to normalne łóżko z szufladami pod dnem, stół do przewijania i szyn. Z biegiem czasu, stół do przewijania zamienia się w komodzie i ścianie łóżko może być usunięty. Jednak łóżka te nie są bardzo popularne ze względu na wysoką cenę i dużych rozmiarów.