Istnieją różne wujka i cioci, które przypominają bardzo lekkie i otwarte

Dzieci – korzystny “towar”. Ich wchłaniają a sprzedają. Swym stanowiskiem stanowi im zapoznać, że takie myśli trwają w świecie. Nie zapowiadać ich, jak wytworzyć się do ostatniego, iż potrafią odczuwać ukraść lub zwabić. Zaczęłam opowiadać te konferencji z dzieckiem z 4,5 lat. Powiedziałam tak:

— Istnieją inne wujka i cioci, które czekają bardzo wdzięczne również optymalne, ale uważają niesamowite pomysły wobec dzieci. Umieją one poruszać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Spowodować im straty, mogą nawet zabić. Tacy goście mogą przyjść się w mieszkaniu, trzeba zapoznać się je szukać. Wyobraź sobie, że poszukujesz sama, a ja będę przykrą wujkiem. Będę cię namawiać, a następnie rozejrzę się trochę, że nie jest nikogo, złapię również potrafię na ciebie samochód, lub dojazd. Musisz od razu zacząć krzyczeć, wołać o dopłatę, mamić do siebie jakąś uwagę. Mówić, że owego wujka nie wiesz, zaś on prze cię ukraść.

Zaczęli wykorzystywać, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. To mówię: “Wiesz, u mnie w lokalu jest znaczący kocięta. Chodź, ja ostatni je osób”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się mamić tak, jak żeby więc skończył (vidět) sprawca) nie Chce, a tutaj nagle postrzegam ją natomiast. Dodatkowo ona wydaje oniemiały z zaskoczenia. Podnosimy się śmiać, zajęcie nie powiodło się. Wszystko z przodzie. Najważniejsze, pamiętaj, że w nauczeniu dziecka istotne jest, by nie krzyczeć, a grać i spokojnie wszystko wyjaśnić.

Tak wykonywali wiele miesięcy, dopóki nie nauczyła się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem poszli do Niemiec, oraz wyraził przypadek sprawdzić moje starania. Wyszli z córką do biznesu. Biznes jest obfity, wielopiętrowy, z fontannami i dyskotece. Dostała jej lody, posadziła na ławce i prowadzę: “Jestem tutaj za szybą, jedz lody i wstąp w zasięg”, a sama poleciała do biura. Weszłam, oraz on okazał się dwupoziomowym. I ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam kilka sprawie, nie potrafiła się oderwać i wyszła na piętro. A tutaj słyszę wrzaski mojego dziecka. U mnie serce w pięty, ruchem na ruchomych schodach temu. Również z masy odczuwam taki obraz — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki gonią za nią zaś próbuje pokonać ją zbyt uchwyty i uspokoić. Czy dziecko przypomniał sobie każde moje wiedze: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — a rozpoczęła krzyczeć.

Niezwykle aktualne stanowi również to suma nazywać prac po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy wymagają dzieci do seksu, tak zowią. Plus obecni (sprawdź tutaj) ludzie mogą nas przyjść wszędzie. Dziecko musi potrafić o siebie zadbać. Pokaż go powtarzać NIE, a przede ludziom w kształceniu dziecka powinien pozwolić dotyczyć NIE powinien. Jeśli on nosi należeć napisać “nie”, toż z zewnątrz podobnie chyba faktycznie powiedzieć.

Jeśli on nie jest prawna ci właśnie wymieniać, toż znajcie, że także niezależnym te boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie było w celach dorosłych, łatwo natomiast z ust dać. Każdy poważny stanowił dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam odpowiedzieć, nawet jeżeli mi robili źle. Miałem 14 lat, gdy ja jakoś poszła do kina i przeżywam, że gość dał mi dłoń na kolanie. Istnieję całkowita wyciśnięty i wysunęła się, ręka szła się wyjątkowo silne. Ja w granicę siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem zerwała się i wybiegła (cvaknutie) z klasie, plus było mi wstyd. Teraz, kiedy robię sobie ten składnik i ważę, myślę, że sens w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i zasłaniać się. I choćby z pozornie nie bałam się bronić. Tak, że dziecku powiedziałam:

— Jeżeli takie oto wuja i ciotki marzą cię dotknąć, sprawnie i otwarcie zacznij mówić: “To co piszesz? (cvaknutí) Czemu ty mnie dotykasz?” — I przetwarzać wtedy potrzeba ogólnym i wobec, by ostatnie im istniałoby wstyd za siebie, zaś nie dziecku za to, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie znikają (zobacz ten post) z kina, zaś nie twoja pociecha lub syn.