Frýdek dostał trzy razy na twarz, Ščasný był zły

bardzo zły po meczu w Teplicach, trener piłkarski Sparta Zdeněk Ščasný. Nie dlatego, że jego zespół właśnie przywiązany 1: 1, ale zespół narodowy pomocnik Martin Frýdek musiał udać się do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. Według Ščasného była zbrodnia, bo Frydek dostał łokciem w twarz.

„Myślałem klucz do ochrony zdrowia zawodników. Martin dostal trzy łokieć w twarz z (Martin) Filly, a teraz idzie do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. Co mogę powiedzieć więcej, „ powiedział Ščasný Pomeczowe konferencja prasowa. „To po gracz takie interwencje skończył, to jest zupełnie dla mnie niezrozumiałe.Uważam, że jest to przestępstwo, „ powiedział.

Trinity SĘDZIA kierowana przez Jana Jílek mecze poszło nie tak z punktu widzenia, że ​​Sparta uznanej cel, który spadł na spalonym. ” Nie wyzwanie a ja nie kwestionuje, bo nie widziałem go. Jeśli nie było spalonego, więc to pomyłka.

Ale jeśli chcemy mówić o spalonym, musimy mówić o tych łokciach, po których pochodzą lub żółta kartka „
poglądach Ščasný.

Teraz zmienia Frydek wraz z odejściem zmęczony Konatého według niego gra Sparta na tyle, że stała presja Teplice przyznał wyrównywania 1 oczywiste. 1 rzut wolny w cztery minuty przed końcem

„w końcu po długim czasie dostał się do ołowiu jako pierwszy, ale klucz był że nie dodać drugą bramkę. Szanse były.Następnie Konaté lewo Julis zabrakło i to było trudne. Teplice można następnie pomógł kopa i ustawić elementy, które przeżyłem nawet o połowę. Ponadto, nie było też faulem przed wyrównująca bramka. Anyway. Byłam Teplice następnie pięknie uderzył i wyrównane, „ oceniano Ščasný.

Sparta i jest na drugim miejscu, wyprzedzając czterech punktów do trzeciego Libercu, z którymi będzie rywalizować w kolejnej rundzie dlatego nawet punkt cenne, ponieważ można sobie pozwolić na Sparty i Slovan stracić i nadal mają przewagę. „teraz musimy pewność drugim miejscu z Liberec punkty i wygrać z Jihlava. Oczywiście chcieliśmy tu wygrać, ale to zapakowane i ostatecznie jest dobrym punktem „ powiedział Ščasný.