EURO oczy czeskich fanów. Bulel I jak mała dziewczynka, przyznaje jeden

z Francji | Czeski futbol nie można wybaczyć, to prawda srdcaře. Pęczek rozentuzjazmowanych fanów, wyposażony w Czeskiej Flaga z napisem Tachowa regularnie przecina Europę które korzystają największe mecze czeskie sportowych. Wesoła grupa zatrzymała się w niedzielę w Tours, gdzie po treningu czeka na autobus z opłat wierzby. Serwer iSport.cz wraz z redaktorem Tygodnia fani wywiad i zbadane, który podróżuje po Francji w piłkę.

Grupa ludzi w Czechach koszulkach z Tachov, w pobliżu Tours przyszedł, aby sprawdzić formę czeskich zawodników przed decydującym meczu przeciwko Turcji. „Autostrada jest dobry, tylko kosztowne,” żartuje jeden z nich po przesłuchaniu drogę.

Gdy gracz odważy autobus z treningu na bramach povykují stadionie entuzjastycznie.Bus z kolei spowalnia fanów, machając z okien swoich graczy. Przedstawiciele stowarzyszenia następnie otrzymują mniejsze pamiątki. Każdy uważa, że ​​turniej dla czeskiego wyboru kończy się we wtorek, kiedy to planowane jest decydujący mecz na awans z grupy z Turcji.

Wszystko o EURO 2016 tutaj »

A grono przyjaciół w tej chwili on przecina Francję, gdzie fani gier z Czech w piłce nożnej. Jest to grono doświadczonych rumaka. Od Mistrzostw Europy w Portugalii w 2004 roku regularnie uczestniczyć wszystkie najważniejsze wydarzenia piłkarskie, gdzie zespół walki lwa na piersi.

„Każdy turniej ma swój urok. W Portugalii, zaszliśmy daleko, było inaczej „, mówi jeden z nich.Oprócz piłki nożnej przejażdżki na hokej i piłka ręczna. „Naszą specjalnością jest zsynchronizowany pływaków”, śmieje się inny. W tym momencie, ale nie wiem, czy to naprawdę możliwe, aby uwierzyć…

W tej chwili wszyscy w Full Blast Devour jazdy turniej francuskiej. Piłka nożna EURO korzystających miejsce na wakacje, cała impreza zostanie wydana do jednostek o 20.000 koron.SPI namiotowe po długich ruchów štrekách w samochodach.


720 Nazwa 480p 360p

< div class = "ad-przykrywająca-close" id = "player_2746692_videoInArt-aD-przykrywająca-close">
Grygera: Mecz z Turcją na EURO 2008?Rozczarowanie – a potem pusty •

< / dz>

W zespole wymienił osiem gracze

Miłośnicy piłki nożnej podróżowali przez tysiące kilometrów od domu będzie prawie trzy tygodnie. Co robią w ich nieobecności żony w Republice Czeskiej? „Nie wiemy, że w lewo”, mówi śmiejąc się jeden członek personelu wyłącznie mężczyzn. „Ale poza tym oni wspierają nas bez niego nie będzie działać. Zaproponowaliśmy im, że jechał z nami i dostał je alternatywnego miejsca futbolu, podobnie jak ich shoppinky.Ale dziewczyny nie są w stanie się zgodzić i ułożyła „urągał kolejny frazesy. „I nie każdy opanowanie baletu nie jest”, śmieje trzeciego partnera.

psuć nastroju lub nieprzyjemne sceny obozu, gdzie obrabował niezidentyfikowanych rabusiów. „Mamy podejrzenie, dla czeskich fanów” Przykro mi, że straciłeś pieniądze, rzeczy osobiste i bilet na mecz z Turcją. .


„Postaram się dostać go w miejscu,” w nadziei, że pracuje obecnie alternatywne rozwiązanie

We Francji już widać porażka Hiszpanii w Tuluzie, a następnie 2: 2 meczu z Chorwacją w St. Etienne.Oczywiście rozwiązuje obrażeń montażowej kapitan Tomas Rosicky i wszystkie wiadomości, które biegnie wokół Czechów. „Zdecydowanie zgłosić się zmieniło”, mówi jeden wentylator. „Prawdopodobnie tylko ośmiu graczy,” śmieje się z drugiej strony. „Atak należy wymienić. Play powinien Milan Škoda, to na pewno. „” Tak, to mówi beznamiętny slawistyka, „płakał nad jej grupą przyjaciół.

A co byłoby bez” Rosy? „” Możemy to zrobić „jest natychmiastowa reakcja. „Ostatnia gra mu się nie udało, nie grał dużo” wraca do Jitterbug z Chorwatami. „I to jest podżeganie? Słychać, że on to zrobił.Był tam z nami, ludzie zauważyli go i naprawdę odpowiedzieli kiedy zaczął wzbudzać „

p class =>.”: 2 wystąpił i łzy wzruszenia. „Z pewnością nie było. KOR dla mnie slawistą. Kiedy trafią dwóch facetów słowiańska, ja bulel jako mała dziewczynka „nie boi się do tego przyznać.

Ostatni przystanek to w Lens, gdzie Czesi grają we wtorek z Turcją.Potem wraca do domu, jeśli półfinały byłyby ale wszystko we Francji ponownie chciał wrócić.


480p Nazwa 360p 240p

< div class = "ad-przykrywająca-close" id = "player_2746122_videoInArt-aD-przykrywająca-close">
Videoblo GZ Tours: Czy zespół Plasil korzystne lub nie •


480p 360p 240p

< div class = "ad-przykrywająca-close" id = "player_2745483_videoInArt-aD-przykrywająca-close">
Ścieżka Wentylatory w Saint-Etienne: liberalne nastawienie, ale w końcu dobry

720 Nazwa 480p 360p LT-p-GT, na Turcja Czesi musiał uszkodzonego Tomas Rosicky.Ale według zespołu kapitan Vladimir Darida w tej grze pomoże – inspiracja że kolejny opuścił zespół w meczu z Chorwacją. „Pokazał nam, że nawet gracz z jego kalibru mogą walczyć na granicy lub poza nią,” Grozi mu podziwem pomocnik Hertha Berlin. & Lt; / p & gt;

< div class = "ad-przykrywająca-close" id = "player_2746400_videoInArt-aD-przykrywająca-close">
Darida: Rosicky dał nam wskazówki, jak walczyć na 110% •

Tematy: sport, piłka nożna, Euro 2016