Centymetrów tytule. Koszmar, portugalski nas zabić, Francja ubolewa

Tylko trochę brakuje do napastnik André-Pierre Gignac stał się bohaterem Francji. Trzydzieści piłkarz w niedzielnym finale mistrzostw Europy z Portugalią, ale w otoczeniu drugiej połowy tylko mocno, a potem musiał spędzić zwycięstwo nad rywalem bramki Ederová 109 minut. Gignac przegrał finał mistrzostw krajowych przyrównać do koszmaru.

Forward Tigres UANL Meksyku całość 78 minut i został zastąpiony przez Olivier Giroud tuż przed końcem po kolei środkowego obrońcy Pepe kierowany do paska wokół. „Myślę, że w normalnym czasie gry, byliśmy silniejszy zespół. Mieliśmy szanse w 92. minucie i trafił w słupek. Piłka jest jeszcze w stanie odeprzeć Griezmannovi, ale niestety odleciał z niego,” Gignac powiedział dziennikarzom.

„mieliśmy pecha, ale taki jest futbol.Prawda jest taka, że ​​oni czekali na nas z fałszywym rytm i zabili nas w godzinach nadliczbowych. To straszne. . Prawdziwy koszmar „, powiedział reprezentacji Francji

Wszystko o EURO 2016 tutaj»

Nevymlouval jest to, że gracze na rynku krajowym była po czwartkowych półfinale zwycięstwo 2: 0 nad Niemcami bardziej zmęczony niż Portugalczycy, którzy mecze przeciwko Walii (2: 0) zakończył dzień przed „to była ostateczna, nie ma tam zmęczenie.. Co się stało, stało. To był los „powiedział Gignac.¨

” Musimy pokonać ten kęs i szybko złożyć, ponieważ jest przed nami kwalifikacjach do Mistrzostw Świata. Ale mamy straszny wakacje „, powiedział były gracz Lorient, Tuluza i Marsylia.

Według Francja trenera Didiera Deschampse wyrzucił wielką szansę, aby wygrać mistrzostwa.trener Sedmačtyřicetiletý, ale po niedzielnej porażce 0:.. 1 po dogrywce z Portugalią w Paryżu, uważa, że ​​jego zespół ma wielką przyszłość

„To jeszcze nie koniec Musimy spojrzeć na to pozytywnie, mimo to jest bardzo trudne, „nawoływał Deschamps. „W finale mamy młody zespół, którzy czekają na lepsze czasy, ponieważ ma wielką przyszłość. Mimo, że nie otrzymała prestiżową nagrodę, ale to, co udowodniliśmy Jestem dumny”, powiedział.

Na Francja mogła finał rozpocznie się lepiej, bo od początku był aktywny i otrzymał nawet ryzykować. W 25. minucie z powodu kontuzji musiał również zastępcy kapitana i największą gwiazdą Cristiano Ronaldo przeciwnika.Główna jednak korzystne stosowanie zawiodły i triumf Portugalii postanowił nadgodziny Eder.

„Nie możemy teraz z powodu wszystkiego drop, który został osiągnięty. Ale zmarnowaliśmy wielką szansę na wygranie mistrzostw. Nie tylko, ale wielki”, powiedział Deschamps które mogłyby w przypadku triumfu ustalenia osiągnięć zawodników: reprezentacja zdobył jako kapitan w mistrzostwach 1998 światowej, a dwa lata później Euro

Francja była blisko zdobycia bramki w drugiej konfiguracji minut, ale na przemian André-Pierre Gignac. trafił w słupek. Krajowy pomógł ani atakującego Antoine Griezmann, który z sześciu goli był najlepszym strzelcem turnieju. „Postanowili szczegóły. Mieliśmy szanse, a także rywala, ale nie jest w stanie się obrócić,” powiedział trener francuskiej.