60% czasu, działa za każdym razem

Łatwo jest wyśmiewać, ale statystyki mogą pomóc nam lepiej poznać świat wokół nas. Oto przykład ilustrujący: 57% folk, którzy chętnie spędzają więcej niż trzy sekundy na dekadę analizując dane z piłki nożnej, gra wywodząca się w latach pięćdziesiątych XIX w. Jako zabawne przekierowanie z mundialności pracy, utrzymująca się głównie w mięsie wklej Diety. Inne 26% spodnie do noszenia składające się z 70% poliestru, 20% bawełny i 10% suszonych soków ze smarowanych smakiem żywności. 15% jest notowanych na co najmniej jednym oficjalnym rejestrze Departamentu Stanu, a tym samym monitorowanych przez władze, dla dobra dobra społeczeństwa. Ale niektórzy zwykli ludzie również czytają statystyki, które wymagały przelewania się nad nimi w celach pracy, a nie przyjemności. Na przykład ekonomiści. Lub naukowcy, inżynierowie strukturalni.Albo Louis van Gaal, który potrzebuje ich do pracy w Manchesterze United, gdzie jego główne obowiązki zaczynają się pojawiać w konferencjach prasowych i noszą wyrok na kuponie w konferencjach prasowych, jeśli owoce pierwszych ośmiu miesięcy jego Praca w Old Trafford jest czymś, co pójdzie dalej.

Więc zamiast spędzać kilka dni robiąc coś konstruktywnego – np. Trenując jego przytłaczający, aczkolwiek coraz bardziej sprężysty zespół, aby uczynić z nich trochę więcej United-y, w Przebudzenie kolejnej pracy w West Ham lub podwójne sprawdzenie aktów urodzenia Robina van Persiego i Radamela Falcao, aby upewnić się, że para nie ma ich w połowie lat 40. – Van Gaal został siedział w swoim biurze przez ostatnie dwa dni , Gotowanie i pisanie.Dostał funta, który został bezlitośnie drażnięty przez szefa Hammersa, Sama Allardyce’a, który, mając jeden z momentów I Am Allardici, nawiązał do renomowanego holenderskiego zespołu taktyki jako “Long Ball United” i zastanawiał się, czy prasa “krytykuje Van Gaala za granie długie Bili jak czasami krytykowany za bezpośredni “.Van Gaal zniknął i wyprodukował cztero-stronną dokumentację długich piłkarskich statystyk, których celem było odrzucenie Big Allegation Big Sam, ale także zaprojektowanie, aby podczas falcowania w ekspansywnym i wzburzonym machać ręką pomimo tego, że Autor dossier szaleje z jednej nogi na drugą, potrząsając pięścią, regularnie wypalając gorące dysze pary z uszu i nosa itp.

“Kiedy mój kolega mówi coś takiego , Trzeba zobaczyć dane i musisz umieścić dane we właściwym kontekście “, podkreślił wczoraj po południu bardzo oburzony Van Gaal, gdy rozłożyli się szeroko falami, szalonymi zmarszczkami, odparł gorące dysze…” Kiedy masz 60% Posiadanie piłki Czy uważasz, że możesz to zrobić długimi piłkami?Ponieważ spodziewałem się tego pytania, dokonałam interpretacji danych w tej grze, a następnie muszę powiedzieć, że nie jest to dobra interpretacja z Big Sam “- kontynuował, zirytowawszy, machając między stronami i biegając palcami w górę iw dół W gorączkowym hołdzie dla Charles Reep. “Nie jest tak trudno czytać. Musisz patrzeć na dane, a potem zobaczysz, że graliśmy długie kule, ale długie piłki, a nie do napastników. Długie piłki, w szerokości, aby przełączyć grę. Możesz go skopiować i możesz udać się do Big Sam i dostanie dobrą interpretację “. On rzeczywiście.Chociaż jeśli zdecyduje się interpretować statystyczną “długą passę” United’ów o 49,9% z 83, ponieważ impotently przechwytuje piłkę zarówno na boki, jak i do tyłu co dwie minuty – hej, możesz udowodnić coś ze statystykami – ten szczególny splot, w przeciwieństwie do wyżej wymienionego Van Persie i Falcao, prowadzą, prowadzą i prowadzą.

BREAKING NEWS

Pomimo incydentu z młotkiem i słoikiem Penny z Granny’em Fiverem, The Fiver znowu wydaje się brakować Na rzecz praw do telewizji w Premier League, który zwycięzca powinien zostać potwierdzony w dowolnym momencie.QUOTE of the day

“Sky starał się zorganizować kolejną edycję sezonu w dosłownie rok po wydarzeniu, prawie na Rocznicę, ale nie osiągnęli tego, czego chcieli. Byłem ranny, został zawieszony.Staram się nie trzymać urazów, musisz iść z tym swoim życiem, nie mam teraz żadnych uczuć wobec gracza “- ten znakomity wywiad z filmem Tranmere’a autorstwa Iain Hume, autorstwa Paula Wilsona, jest bardzo warty twojego czasu, Jak omawia powrót do Prenton Park, gra w Indiach i Chris Morgan wyzwanie. “Jednym z najlepszych sklepów z kebabami w północno-zachodniej części Londynu było dla mnie Sparks na drodze św. Pawła (niestety teraz zagłębione w” pan-azjatycką “wytwórnię dań) ). Z technicznego punktu widzenia to był Sparks II, ale to chyba bardziej szczegółowy opis, niż potrzebujesz. Pewnej nocy wszedłem tam dostając pełną “mieszankę” (każdą z nich: shish, kurczaka i kofte) i zastanawiałem się, czy mają żetony, kiedy weszła do nich atrakcyjna młoda damo w eleganckiej sukni.Zamówiła dwóch dużych dawców i żetonów, wyszła z parą ogromnych, tłustych działek i wpadła w czarny Range Rover z przyciemnionymi szybami, które czekały na zewnątrz. Kiedy otworzyła drzwi, światło zaświeciło się i zobaczyłem, że w fotelu pasażera był (ówczesny) flament “napastnik z nogi Nasty Leeds Harry Kewell; Atrakcyjna pani była kimś innym niż Sheree Murphy, wracając do domu z jakiegoś rodzaju mydła. Często zastanawiałam się, czy to była miłość Sparks, która sprawiła, że ​​podpisał kontrakt z Galatasaray, a ja nadal nie wiem, jak jeden z nich trzymał dane “- Rob Crouch.

” Wiele lat temu Znalazłem się w salonie graczy na Boleyn Ground po meczu. Naprawdę nie wiem, jak tu przyszedłem, ale to ma niewielkie konsekwencje, jak sądzę.W każdym razie grałem w barze z innymi dziećmi (głównie dziećmi legendarnych piłkarzy takich jak Tommy McQueen i Garry Strodder), kiedy wędrował Wicksy z EastEnders sławę (możesz go znać jako Nick Berry). Szybko poprosiłem go o jego autograf, będąc naprawdę sławną osobą, a nie przeciętnym piłkarzem i tak jak natychmiast odpowiedział “nie”. Będąc całkiem wyszło, poszedłem opowiedzieć swojemu tacie, który stacjonował przy barze rozmawiając z pewną blondynką. Wspomniana blondynka powiedziała: “nie mam tego” i podąży do mnie z powrotem do Berry’ego i powiedział mu dokładnie, o czym myślał. Nie trzeba dodawać, że podpisano mój autograf, wszystko dzięki uprzejmej blondynce z baru.Dziękuję Frank McAvennie “- Grant Taylor.

” Obchodziłem dziesiąte urodziny w restauracji planet Hollywood w Londynie i wkrótce okazało się, że stół zbliżony do naszej naszej firmy został zajęty przez Paul Gascoigne i jego długoletnie współmałżonka Jimmy Pięć Bellies. Para nie zleciła żadnego jedzenia, ale kelner miał na palcach z napojami (było to pod koniec 1993 r., W tym okresie, kiedy Lazio błagał go o podjęcie decyzji dietetycznych). Po tym, jak Gazza z przyjemnością dołączyło do wydania Happy Birthday, zastanawiałam się nad jego stołem, aby uzyskać autograf. Cieszył się z tego zadowoleniem, a potem przechodził przez ogromny stos pieniędzy, który siedział na stole przez cały wieczór. Ku mojemu rozkoszy, dał mi 10 funtów, zanim wyruszył mi w drogę.Pewnie spędziłam to na Pogs “- Ryan Bailey.

” Kiedyś poszedłem do geniuszy w “Piesie” Fox na Wimbledon High Street i znalazł się na pozycji stojącej obok byłego napastnika Wimbledona i ojca znanego Jack’a, Alana Cork’a. Odwróciłem się do niego i powiedziałem: “Jesteś Alan Cork?”. Odrzekł spokojnie: “Mogę być” – Jason Steger. FIVER LETTERS

“Elie nigdy nie miała sklepu z frytkami, w mojej wiedzy (wczorajszy list Fiver). St Monance tak, Pittenweem nadal i Anstruther kilka, jeden z nich nagradzany. Mówiąc, urodziłam się tam 53 lata temu i nadal mam rodzinę w East Neuk of Fife, jak wiadomo, mimo że odszedłem “- Grant Taylor.

Szanse są takie, że jeśli czytasz to Herbata-czas piłki nożnej e-mail, jesteś prawie na pewno pojedynczy.Ale nie boisz się – jeśli chcesz znaleźć towarzystwo lub miłość, zarejestruj się tutaj, aby zobaczyć profile tego rodzaju erudyta, towarzyski i przyjazny lud, który nigdy nie miałby normalnie marzyć, aby się z Tobą.I nie zapominaj, to nie odrzucenie, które cię zabija, to nadzieja.BITS AND BOBS

Brentford odmówił zaprzeczenia doniesień, że Mark Warburton zostanie zabrany na obiad w modnej dzielnicy West Eaterie Do One , Nawet jeśli poprowadzi Pszczół do Premier League. “Piłkarski czasami nazywany jest wieś, a w każdej wiosce, plotki i plotki mogą rozprzestrzeniać się jak ognie, niezależnie od tego, czy takie pogłoski są prawdziwe”, Eric Cantona-ed oświadczenie klubu. “Podobnie jak w przypadku każdego innego, rozsądnego klubu, planujemy różne możliwości”.

Prezes klubu Leicester City, Nigel Pearson, zabrał czas na wypożyczenie meczu z Match of the Day, aby usłyszeć, że nie zostanie obciążony FA do samodzielnego postępowania.

José Mourinho zaskakuje zaskoczony, że Robin van Persie uciekł przed karą FA za wyrzucenie łokcia w James Tomkins z West Ham i dzwoni, że mniej inspiracji niż z pieczęcią Diego Costa. “Ci sami, którzy zawiesili mojemu graczowi, nie chcieli w ten weekend wstrzymać innego gracza, a ten zawodnik mógł zostać zawieszony w ten weekend, a on nie był”, pomyślał. “Nadal rozpatruję te informacje”. Tak jak to jest “The Fiver”.

Właściciele Blackpool Owen i Karl Oyston wszczęli sprawę przeciwko forum online kibiców i szukają 150 000 £ odszkodowania za obraźliwe komentarze Para. “Tablica ogłoszeń to chyba największy bastion wolnej mowy i to jest prawo, których nigdy nie można zagrozić”, czytaj oświadczenie organizatorów forum.

Świeże z ich niepowtarzalnym biegiem Marco Reus Zobowiązał się do Borussia Dortmund do 2019 roku. “Dortmund jest moim domowym miastem, a Borussia po prostu moim klubem”, wiwatował.

I West Ham mają nadzieję podpisać Lassanę Diarrę, ostatnio widzianą z Lokomotiv Moskwy po Bust-up ze swoim trenerem. “Kiedy już będziemy mieli, będzie on bardzo dobrym dodatkiem w oparciu o jego poprzedni występ” – dodał Sam Allardyce, dodając: “Jako piłkarz”. Czy chcesz więcej?

Quiz time.Championship Manager 93-94 quiz czas, aby być precyzyjnym. Foto: Domena publiczna

Oto Rafael Honigstein o pierwszych krokach Dortmundu w kierunku przebaczenia.

Czy Kaká naprawdę bierze debiutantów Orlando City na mecz piłkarski Major League Soccerball? Simon Veness mówi.

To nie piłka nożna, ale nadal…356-3!

Oh, a jeśli to twoja sprawa, możesz śledzić dużą stronę internetową Big Social FaceSpace.SIGN DO FILERA

Chcesz, aby Twoja skrzynka pocztowa została wysłana bezpośrednio do skrzynki odbiorczej? Czy twoja zwykła kopia przestała przybywać? Kliknij tutaj, aby się zarejestrować.GODSPEED!